CUBEicon/36/flexible

Jaunumi

UniCredit Leasing Baltijā kļūst par Citadele Leasing

Kļūstot par daļu no Citadeles grupas, SIA UniCredit Leasing Baltijā turpmāk sauksies Citadele Leasing. SIA Citadele Leasing apvienos SIA UniCredit Leasing un SIA Citadeles līzings un faktorings ilggadējās nozares zināšanas, labākos profesionāļus, izcilo klientu servisu un mūsdienīgākos digitālos risinājumus.

 

4. janvārī, noslēdzoties darījumam starp AS “Citadele banka” un UniCredit S.p.A., Citadele kļuvusi par SIA “UniCredit Leasing” Baltijā, tai skaitā piederošā meitasuzņēmuma SIA “UniCredit Insurance Broker”, 100% daļu īpašnieku, pabeidzot 2019. gada decembrī uzsākto uzņēmuma iegādes procesu.

 

Darījums paredz SIA UniCredit Leasing uzņēmuma nosaukuma maiņu, kā rezultātā SIA UniCredit Leasing  no janvāra kļūst par Citadele Leasing. Tāpat arī SIA UniCredit Insurance Broker pārtaps jaunā veidolā, kļūstot par SIA CL Insurance Broker.

 

Nosaukumu izmaiņa neietekmēs esošos SIA UniCredit Leasing un SIA UniCredit Insurance Broker klientus. Visi noslēgtie līgumi un visas saistības paliks spēkā saskaņā ar pašreizējiem noteikumiem.

 

“Ar Citadele Leasing uzņēmumu mēs stiprinām savas pozīcijas un ievērojami palielinām savu līzinga tirgus daļu Baltijas līzinga tirgū. Mūsu plānos ir turpināt sekmīgu līzinga produkta attīstību, kļūstot par vadošo līzinga spēlētāju un nodrošinot labāko klientu un partneru apkalpošanas servisu Baltijā. No kā lielākie ieguvēji viennozīmīgi būs klienti un mūsu sadarbības partneri,” uzsver Johans Akerbloms (Johan Akerblom), Citadeles vadītājs.

 

Par Citadeles grupu

Citadeles misija ir modernizēt banku nozari un sniegt klientiem un biznesam visā Baltijā vairāk iespēju.

Citadele ir otrā lielākā banka Latvijā pēc aktīviem. Citadeles grupa tiek pārvaldīta no Latvijas. Tās meitas uzņēmumi un filiāles darbojas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. 2019. gadā viens no vadošajiem klientu servisa novērtēšanas un uzlabošanas uzņēmumiem Centrālajā un Austrumu Eiropā – “Dive GROUP” – atzina Citadeli par banku ar labāko klientu apkalpošanas servisu Latvijā un otro labāko Lietuvā.

 

Papildu informācija:

Kristīne Mennika

Korporatīvās komunikācijas vadītāja

AS “Citadele banka”

Tālr. 26528533

E-pasts: Kristine.Mennika@citadele.lv

www.citadele.lv